. Знайдіть корені біквадратного рівняння х4 -6х2 + 8 = 0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёва Екатерина.

Ответ:

х= ±2;±√2

Объяснение:

x⁴-6x²+8=0

Пусть х²=t

t²-6t+8=0

по теореме Виета:

t1+t2=6

t1*t2=8

t1=4

t2=2

x²=4 или х²=2

x1=2 х3=√2

x2=-2 х4=-√2