Туріст планував пройти 24км за деякий час .Збільшивши заплановану швидкість руху на 2км/год ,він

подолав намічений шлях на 1 год швидше . За який час планував турист пройти 24км?

Ответы на вопрос

Отвечает Акуневич Антон.

Ответ:4

Объяснение:   система уравнений

                         x y=24      

                        (x+2) (y-1)=24

x-скорость

y-время

y=24/x

(x+2)(24/x-1)=24

(x+2)(24-x)=24x

x²+2x-48=0

x=6

y=24/6=4

Ответ 4 часа