ТЕРМІНОВО ПОТРІБНО РОЗВ"ЯЗАТИ!!!!! розв"яжіть задачу Турист планував пройти 24 км за деякий час.

Збільшивши заплановану швидкість руху на 2 км/год, він подолав намічений шлях на 1 год швидше. За який час планував турист пройти 24 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Вадик.

Ответ:

4 год

Объяснение:

Приймаємо заплановану швидкість руху за х,тоді запланований час - 24/х,фактична швидкість складає (х+2),тоді фактичний час дорівнює 24/(х+2).

Він подолав намічений  шлях на 1 год швидше.

24/х  -  24/(х+2) = 1

24*(х+2) - 24х = х(х+2)

24х+48-24х=х²+2х

х²+2х-48=0

х₁+х₂= -2

х₁х₂= -48

х₁= -8 сторонній корінь

х₂=6 (км/год) -  запланована швидкість.

24:6=4 год - планував турист пройти 24  км.