Скільки коренів має квадратне рівняння 2х в квадраті - 5х+2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Оверченко Аня.

2x^{2}-5x+2=0\\\\2x^{2}-x-4x+2=0\\\\x(2x-1)-2(2x-1)=0\\\\(2x-1)(x-2)=0\\\\2x-1=0\\x-2=0\\\\x=0,5\\x=2

Ответ: 2 корня

Отвечает Андрощук Юлія.

Відповідь:

2 корені

х1=0,5

х2=2

Пояснення:

2x^{2} -5x+2=0

a=2       b=-5      c=2

D=b^{2} -4ac=(-5)^{2} -4*2*2=25-16=9>0 - 2 корені

x1=\frac{-b-\sqrt{D} }{2a} =\frac{-(-5)-\sqrt{9} }{2*2} =\frac{5-3}{4} =\frac{2}{4} =0.5

x2=\frac{-b+\sqrt{D} }{2a} =\frac{-(-5)+\sqrt{9} }{2*2} =\frac{5+3}{4} =\frac{8}{4} =2