Знайти значення виразу у=х+5 якщо аргумент рівний 3 а) 8 б) 7 в) 2 г) -8


Ответы на вопрос

Отвечает Иванищев Иван.

Відповідь:

y=x+5;      x=3

y= 3+5

y=8

a)8

Пояснення:

аргумент - це незалежна змінна x