Функцію задано формулою y=2x+5.Знайдіть значення функції якщо х=1;0;-4;7;100​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

х=1 у=7; х=0 у=5;х=-4 у=-3; х=7 у=19; х=100 у=205

Объяснение:х=1 у=2*1+5= 7

х=0 у=2*0+5=5

х=-4 у=2*(-4)+5=-8+5=-3

х=7 у=2*7+5=19

х=100 у=2*100+5=205