1. Функцію задано формулою: y=2x-3 A) знайдіть значення "y" при х=4 Б) знайдіть значення "х", при

якому y= 1 B) Чи належить графіку функції точка А(-1;-5)? 2. Одна зі сторін прямокутника дорівнює х см, а інша 5 см. Виразність формулою залежність площі прямокутника S від х. 3. Виразність з формули p=m/v змінну m.

Ответы на вопрос

Отвечает Ращупкіна Марічка.

Відповідь:

1. а) Якщо х=4, то у=2*4-3;

у=8-3=5.

б) Якщо у=1,  то 1=2х-3;

х=(1+4)/2=2.

в) Точка А(-1;-5) належить функції у=2х-3, тому що -5=2*(-1)-3.

2. S=5x (см2)

3. m=p*v.

Пояснення: