Допоможіть ,будь ласка розвязати рівняння: 1) ㏒0.3 x =2 2) 2*㏒² 4 x - ㏒4 x -1=0


Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Ислам.

Ответ:

1. 0,9

2. 4 и 1/2

Объяснение:

1. 0,3^2=0,9

2. заменим log4 x =t:

2t^2-t-1=0

Д=1+8=9

t1=(1+3)/4=1

t2=(1-3)/4=-1/2

3. обратно заменим:

log4 x=1 => x=4^1=4

log4 x=-1/2 => x=4^(-1/2)=1/✓4=1/2