Дана геометрична прогресія: 3; -6; 12;..., знайти четвертий член прогресії


Ответы на вопрос

Отвечает Скляревский Миша.
B₁=3
b₂=-6
q=-6/3=-2
b₄=b₁*q³=3*(-2)³=-3*8=-24