X²-4x=0. 3x²+7x+4=0. Розв'язати рівняння 5x²-8x+3=0. Будь ласка допожіть терміново.


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Объяснение:

x²-4x=0. 3x²+7x+4=0. Розв'язати рівняння 5x²-8x+3=0. Будь ласка допожіть терміново..