Побудуйте графік функцій y=-2/x


Ответы на вопрос

Отвечает Түйкенова Асылай.
Оскільки функція y = -2/x має заборонений значення при x = 0 (ділення на нуль), то графік функції не має точки (0, y). Проте, ми можемо побудувати графік для всіх інших значень x.

Для побудови графіка замалюємо таблицю значень функції для декількох значень x:

x | y = -2/x
--------------
-2 | -1
-1 | -2
-0.5 | -4
0.5 | -4
1 | -2
2 | -1

Тепер ми можемо побудувати графік, використовуючи ці значення:

\|
| \
| \
| \
| \
| \
| \
| \
| \
|-----------------------------
x

Як бачимо, графік є гіперболою з центром в точці (0,0) і асимптотами y = 0 та x = 0. Він пройде через точки (-2, -1), (-1, -2), (-0.5, -4), (0.5, -4), (1, -2) і (2, -1).

Це є приблизний графік функції y = -2/x.