Задано функції f(x) = x i g(x) = 6 – х. 1. Побудуйте графік функції f. 2. Побудуйте графік

функції g. 3. Визначте абсцису точки перетину графіків функцій fig. 4. Обчисліть площу фігури, обмеженої графіками функцій fig та віссю у.

Ответы на вопрос

Отвечает Цыганков Дима.

Объяснение:

1.

График функции у=х (красный цвет);

2.

График функции у=6-х (синий цвет);

График функции у=0 (зелёный цвет).

3.\ \\x=6-x\\2x=6\ |:2\\x=3.\ \ \ \ \Rightarrow\\y=6-3=3.\\(3;3)

4.

Основание треугольника равно 6 клеток,

высота треугольника 3 клетки.       ⇒

S=\frac{a*h}{2}=\frac{6*3}{2}=3*3=9.

Ответ: S=9.