2)Розв'яжи рівняння 3(6x – 1) = 2(9x +1) – 10СРОЧНО ПЖ​


Ответы на вопрос

Отвечает Визжалов Даниил.

Спочатку розкриємо дужки:
3 * 6x - 3 * 1 = 2 * 9x + 2 * 1 - 10

Це дасть нам:
18x - 3 = 18x + 2 - 10

Тепер спростимо рівняння, віднімаючи 18x з обох боків:
-3 = 2 - 10

Далі віднімемо 2 від обох боків:
-3 - 2 = -10

Отримаємо:
-5 = -10