№10 1) 4x3+x2-3=0; 2) 4x4 - x² -3=0; 3) 4x2+x-3=0; 4) 4x²+3x3+2x2=0 Бiквадратне рівняння під

номером воно мас... коренi, якi дорівнюють ... (корені записуйте у порядку зростання, через крапку з комою без жодного пробiлу). ...СТАВЛЮ 100 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Малков Саша.

Ответ:

№2; -1 и 1

Объяснение:

4х⁴ - х² - 3 = 0

х² = t

4t² - t - 3 = 0

а = 4; в = -1; с = -3

Д = в² - 4ас

Д = (-1)² - 4 * 4 * (-3) = 1 + 48 = 49

Д = 49 = 7

t1 = (-в - Д)/2а

t1 = (1 - 7)/(2*4) = -6/8 = -3/4

t2 = (-в + Д)/2а

t2 = (1 + 7)/(2*4) = 8/8 = 1

х² = -3/4

Нет корней, так как квадратный корень не может иметь отрицательное значение

х² = 1

х1 = -1

х2 = 1