Розв'яжіть рівняння: 3) -5•(0,1x-3,6)+0,1•(28-x)=1,6.


Ответы на вопрос

Отвечает Жолдасова Алби.

Ответ:

Розв'язання рівняння:

-5 * (0.1x - 3.6) + 0.1 * (28 - x) = 1.6

Спростимо рівняння:

-0.5x + 18 - 0.1x + 2.8 = 1.6

Тепер об'єднаємо схожі члени:

(-0.5x - 0.1x) + (18 + 2.8) = 1.6

-0.6x + 20.8 = 1.6

Тепер віднімемо 20.8 від обох боків:

-0.6x = 1.6 - 20.8

-0.6x = -19.2

Тепер поділимо обидва боки на -0.6, щоб знайти значення x:

x = (-19.2) / (-0.6)

x = 32

Отже, розв'язок рівняння - x = 32.

Объяснение:

ПОСТАВТЕ НАЙКРАЩУ ВІДПОВІДЬ