ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА. Спростіть вираз -25а × 0,4b і знайдіть його значення, якщо a= 1 1/5, b=-2

1/2 ДАМ 25 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Дейлик Дима.

спростимо вираз -25a × 0,4b, вставляючи значення a та b:

a = 1 1/5 = 6/5 (переведемо змішану дробь у звичайний)

b = -2 1/2 = -5/2 (також переведемо у звичайний)

Тепер підставимо ці значення у вираз:

-25a × 0,4b = -25 * (6/5) * 0,4 * (-5/2)

Тепер розрахуємо цей вираз:

-25 * (6/5) * 0,4 * (-5/2) = -30 * 0,4 * (-5/2)

Тепер виконаємо обчислення:

-30 * 0,4 * (-5/2) = -12 * (-5/2)

Далі множимо числа:

-12 * (-5/2) = 60/2 = 30

Отже, значення виразу -25a × 0,4b при a = 1 1/5 та b = -2 1/2 дорівнює 30.

Отвечает Мурзаева Юля.

Ответ:

25a-0.4b=?

Объяснение:

-25a=1 1/5*-25

0,4b=-2 1/2:2