Срочно!!!!Записати радіус та координати центра кола, заданого рівнянням x²+6x+y²-7=0. Визначити, чи

мас це коло спiльнi точки із координат- ними осями. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Манушкина Настя.

Ответ:

(-3;0)

R=4

OX; (1;0);(-7;0)

OУ; (0;√7); (0;-√7)

Объяснение:

(х²+2*3х)+у²=7. |+9

(х²+6х+9)+у²=7+9

(х+3)²+у²=16

(-3;0) R=√16=4

ОУ; х=0

(0+3)²+у²=16

9+у²=16

у²=16-9

у²=7

у=±√7

(0;√7); (0;-√7)

ОХ; у=0

(х+3)²+0=16

x²+6x+9-16=0

x²+6x-7=0

D=b²-4ac=36-4(-7)=36+28=64

x=(-b±√D)/2a;

x1=(-6+8)/2=2/2=1

x2=(-6-8)/2=-14/2=-7

(1;0) (-7;0)