ПАЖАЛУСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО Контрольна робота з геометрії "Коло і круг" 1. Радiус кола дорівнюе 5

см. Як розміщені пряма а і коло, якщо відстань від центра кола до прямої дорівнюе 4 см? А) пряма перетинас коло у двох точках; В) пряма не мае з колом спільних точок; ) неможливо визначити. Б) пряма е дотичною до коло 2. Точка О-центр кола, MN -його хорда. Знайдіть L MON, якщо 2 ОMN 3D 80° Б) 40°%; В) 60°%; г) 70°. 3. Знайдіть діаметр кола, якщо його радіус дорівнюе 26 мм. A) 54см : Б) 52см : в) 13ем: г) 50см. 4. Кола, радіуси яких 6 см і 4 см, мають внутрішній дотик. Знайдіть відстань між іх центрами. A) 2 см; Б) 4 см; В) 6 см; Г) 8 см. 7. Два кола мають зовніпній дотик. Відстань між іх центрами дорівнюе 20 см. Знайдіть радіуси кіл, якщо один з них утричі більший за інший. 8. Пряма МК Знайдіть 2NMK, якщо 2 MON - 84' дотична до кола, точка О-центр кола. 9. Коло, вписане в рівнобедрений трикутник, ділить його бічну сторону на відрізки 3 см і 6 см, починаючи від основи. Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бака Глеб.

Ответ:

3) б) 52 мм

4)а)2 см

7)х+3х=20

4х=20

х=5

5*3=15

5см;15см

9)3+6+3+6+3+3=24см-периметр