Перший член арифметичної прогресії дорівнює 1, а різниця 4. знайдіть сотий член прогресії


Ответы на вопрос

Отвечает Макеев Вадим.
An=a1+d(n-1)
a1=1,d=4
a100=1+99*4=1+396=397