70% від одного числа на 20 більше за 60% другого.Знайдіть ці числа,якщо їх сума дорівнює 75​


Ответы на вопрос

Отвечает Валиева'блин Руфина.

50;  25.

Объяснение:

Нехай є два числа х та у. За умовою

0,7х-0,6у=20

х+у=75

Розв*яжемо систему рівнянь способом підстановки:

х=75-у

0,7(75-у)-0,6у=20

х=75-у

52,5-0,7у-0,6у=20

х=75-у

1,3у=32,5

у=25

х=50