З міста А в місто В, відстань між якими дорівнює 30км, виїхали одночасно легкова і вантажна машини.

Швидкість легкового автомобіля на 20 км/год бвльша від швидкості вантажівки, якщо відомо, що вона приїхала в місто В на 15 хв пізніше, ніж легкова машина​

Ответы на вопрос

Отвечает Бродаков Александр.

Ответ: скорость грузовика 40 км/ч,  скорость легковушки 60 км/ч.

Объяснение:

Пусть скорость грузовика - х.     15 мин=1/4 часа.    ⇒

(30/x)-(30/(x+20))=1/4

4*30*(x+20)-4*30*x=1*(x+20)*x

120x+2400-120x=x²+20x

x²+20x-2400=0     D=10000    √D=100

x₁=40       x₂=-60  ∉.

40+20=60.