Знайдіть діагоналі прямокутного паралелепіпеда виміри якого 6 см 2 см 3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Ульяна.

Ответ:

Объяснение:

Formuła діагоналі прямокутного діагоналі

d²=a²+b²+c²

d- діагоналі

(a,b,c) виміри прямокутнika

d²=6²+2²+3²   =36+4+9=49

d=√49

d=7cm