Знайти точку перетину графіків функцій, не будуючи графіка y=4x - 1 i y=-x+8 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Даша.

Дано: у=4х і у=-х+8.

Знайти: точки перетину.

Розв'язання:

1) 4х-1 = -х+8

2) 4х+х = 1+8

3) 5х = 9

4) х = 9/5

5) х = 1 4/5

6) х = 1,8.

----------------------------------

у= -1,8 + 8

у= 6,2.

----------------------------------

Точка перетину: A(1,8 ; 6,2)