Функцію задано формулою у= 2х + 5. знайти значення аргументу,ддя якого значення функції дорівнює 9.​


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Миша.

Ответ:

2

Объяснение:

9=2x+5

-2x=5-9

2x=9-5

2x=4

x=2

Отвечает Подколзина Вика.

Ответ: 9=2*х+5 или

х=(9-5)/2=4/2=2.

Ответ х=2.

Объяснение: