На координатній прямій дано точки А(-7) і В(2).Знайдіть координатну точку С,яка ділить відрізок АВ

у відношенні 5:4. Нерозумію що робити з цим відношенням як йог знайти Допоможіть .

Ответы на вопрос

Отвечает Повелитель Артур.

Ответ:

-2

Пошаговое объяснение:

1) 5 + 4 = 9 - частей всего

2) 2 - (-7) = 9 - длина АВ

3) 9 : 9 = 1 - длина одной части

4) 5 * 1 = 5 - длина АС

5) -7 + 5 = -2 - координата С