Функцію задано формулою у = -2х + 7. Визначте: 1) Значення аргументу, при якому значення функції

дорівнює 7; 2) Значення функції, якщо значення аргументу дорівнює -3; 3)Чи проходить графік функції через точку А(2;-3). У віконці вписати 1) число, 2) число, 3) так або ні.

Ответы на вопрос

Отвечает Останина Александра.

Відповідь: 1) 0; 2) 13; 3) ні

Пояснення:

1) Підставимо значення функції у та знайдемо звідси аргумент х:

-2х+7= 7

-2х= 0

х= 0

2) Обчислимо у при запропонованому х:

у(-3)= -2×(-3)+7= 6+7= 13

3) А(2; -3) => х= -2; у= 3. Підставимо замість х 2 та перевіримо, чи дорівнює у -3:

у(-2)= -2×2+7=-4+7= 3≠ -3, отже, графік не проходить через точку А