Укажіть пару чисел що є розв'язки рівняння х-у=5,х+у=1.Будь-ласка!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Абдулхаков Малик.

Ответ:

x=3 y= -2

Объяснение:

\left \{ {{x-y=5} \atop {x+y=1}} \right. \left \{ {{x=5+y} \atop {5+y+y=1}} \right.\left \{ {{x=5+y} \atop {2y=-4}} \right.\left \{ {{x=5+y} \atop {y=-2}} \right.\left \{ {{x=5-2} \atop {y=-2}} \right.\left \{ {{x=3} \atop {y=-2}} \right.