2 акумулятори і 3 батарейки разом коштують 97,5 грн. Скільки коштує один акумулятор і скільки одна

батарейка, якщо акумулятор коштує стільки ж, скільки 18 батарейок?

Ответы на вопрос

Отвечает Бакланов Денис.

Ответ:

аккумулятор 45 грн

батарейка 2,5 грн

Объяснение:

2 ак. стоят 18*2=36 бат.

36+3=39 бат. стоят 97,5 грн

1 бат стоит 97,5/39=2,5 грн

ак. стоит 2,5*18=45 грн