ТЕРМІНОВО!!! 2 акумулятори і 3 батарейки разом коштують 95,5 грн. Скільки коштує один акумулятор

і скільки одна батарейка, якщо акумулятор коштує стільки ж, скільки 18 батарейок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нурланов Айбар.

Відповідь:

2х + 3у = 95.5 - рівняння вартості двох акумуляторів і трьох батарейок

x = 18y - рівняння вартості 18 батареек (або одного акумулятора, який коштує стільки ж)

Підставляємо друге рівняння в перше:

2(18y) + 3y = 95.5

Розв'язуємо це рівняння:

36y + 3y = 95.5

39y = 95.5

y = 2.45

Тепер підставляємо y = 2.45 в одне з рівнянь, щоб знайти x:

x = 18y = 18(2.45) = 44.1

Відповідь: отже, один акумулятор коштує 44.1 грн, а одна батарейка коштує 2.45 грн.

Пояснення: