Число -2 є корнем квадратного рівняння 3х 2 -4х – t = 0. Знайти другий корінь рівняння і значення

t. Складіть квадратне рівняння з цілими коефіцієнтами, якщо корені цього рівняння дорівнюють: 2/3 і -1 Не розв'язуючи рівняння 8х² -2 х +1 = 0, знайдіть значення виразу 1/x1+1/x2

Ответы на вопрос

Отвечает Птицын Коля.

Ответ:

Объяснение:

Маємо рівняння 3х²-4х-t=0, скористаємося теоремою Вієта, х1+х2=4, та х1*х2=-t, х1 маємо, це-2, знайдемо х2=6,  далі -2*6=-12, -12=-t, .

   Не розвязуючи рівняння 8х²-2х+1=0, знайдіть значення виразу 1/х1+1/х2

 Розділими всі члени рівняння на 8, маємо х²-1/4х+1/8=0, примінемо теорему Вієта х1+х2=1/4, тоді 1/х1+1/х2= 4(х1+х2)