3x-4y =2 це лінійне рівняння?допоможіть розвязати​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Даниил.

Так це лінійне. Розв'язання:

3x-4y=2 3x-4y=2 (6;2)

x=2. y=4

6-4y=2. 3x-16=2

4y=2+6. 3x=18

y=2 x=6