Допоможіть Будь ласка Це СРОЧНО ДАЮ 25 балів 1. Складіть і запишіть лінійне рівняння з одним

невідомим y 2. Як називається рівняння виду -0,3x= -7 3. Чиє число 2 корнем рівняння 2x+5= -5 4. Зведіть рівняння 2x+1=5x-x до виду ax=b 5. За якої умови рівняння ay=c не має коренів?

Ответы на вопрос

Отвечает Темненко Ростик.
Лінійне рівняння з одним невідомим y може бути записане у вигляді y = mx + b, де m і b - це константи, а x - незалежна змінна. Наприклад, y = 2x + 3 або y = -0,5x + 2.
Рівняння -0,3x = -7 називається лінійним рівнянням з однією невідомою. Воно може бути переписане у вигляді x = -7 / -0,3.
Чтоб перевірити, чи є число 2 коренем рівняння 2x + 5 = -5, необхідно підставити його вміст рівняння замість x і перевірити, чи отримаємо правильну рівність: 2 * 2 + 5 = -5. Оскільки це не правда, то число 2 не є коренем цього рівняння.
Зведемо рівняння 2x + 1 = 5x - x до виду ax = b: 2x + 1 = 4x, тому x = 1, а отже, можемо записати рівняння у вигляді 2 * 1 = 2 = 5 * 1 - 1.
Рівняння ay = c не має коренів, якщо а = 0, оскільки будь-яке число, помножене на 0, буде дорівнювати 0.