При якому значенні а, рівняння (8-а)х=12 1) має корінь рівняння, рівний 4 2) не має коренів?


Ответы на вопрос

Отвечает Полуяхтова Варвара.

Ответ:

Объяснение:

1) корінь це x, тому підставляємо в рівняння замість x 4

(8-a)*4=12

8-a=3

a=5

2) (8-a)*x=12

x=12/(8-a)

якщо 8-a=0, то ргозязків не буде отже

a=8