Знайди корені даного рівняння 3/4⋅y−6=−13+y/4 . Знайти y Допоможіть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Grigoryan Karine.

Ответ:

-14

Объяснение:

1. домножуємо обидві частини на 4, буде 3y-24=-52+y

2.Переносимо невідоме в праву частину а відоме в ліву 3y-y=-52+24

3. Віднімаємо і додаємо 2y=-28

4. Дальше y= -28:2

5. І ігрик буде дорівнювати y= -14