Виразіть з даного рівняння змінну x через змінну y: а) 3x − 2y = 7; б) −4x + 7y = 10.


Ответы на вопрос

Отвечает Кенжебай Айсулу.

Відповідь:

Пояснення:

3x= 7+2y

x= (7+2y)/3

-4x=10-7y

x= -(10-7y)/ 4

1 0