Мама спекла 32 тістечка. Ольга з’їла 3—16усіх тістечок, а її брат 1—8усіх тістечок. Скільки

тістечок з'їли діти разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Данил.

Ответ:

10 тістечок

Объяснение:

1) 32*3,16=6 зїла Ольга

2) 32*1,8=4 зїв брат

3) 6+4=10 зїли разом