Три подружки з'їли 23 цукерки. Тамара з'їла в три рази більше ніж Оля, але на 2 менше, ніж Люда.

Скільки цукерок з'їла кожна дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Терентьева Настюша.

Ответ:

Тамара 15 Оля 5 Люда 3

Объяснение:

коротка умова

Тамара 3х

Оля х

Люда х-2

Розв'язання

3х+х+х-2=23

5х=25

х=5

Отже, Оля з'їла 5, Люда з'їла 5-2=3, а Тамара з'їла 3*5=15.