СРОЧНО!!!!!! Сума двох чисел дорівнює 200. Якщо перше число збільшити на 20%, а друге - на 40%, то

їх сума дорівнюватиме 256. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Вагилевич Іванна.

Ответ:

120;  80.

Объяснение:

Нехай перше число х, тоді друге число 200-х. Маємо рівняння

1,2х+1,4(200-х)=256

1,2х+280-1,4х=256

-0,2х=-24

х=120

Перше число 120, друге число 200-120=80.