Сума двох чисел дорівнює 200. Якщо перше число збільшити на 20%, а друге - на 40%, то їх сума

дорівнюватиме 256. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Boyko Olesya.

Ответ:  

120;  80.  

Объяснение:  

Нехай перше число х, тоді друге число 200-х. Маємо рівняння  

1,2х+1,4(200-х)=256  

1,2х+280-1,4х=256  

-0,2х=-24  

х=120  

Перше число 120, друге число 200-120=80.