сума двох чисел дорівнює 200. Якщо перше число збільшити на 20% а друге на 40% то їх сума

дорівнюватиме 256. Знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Евгения.
X+y=200 или 1.2x+1.2y=240
1.2x+1.4y=256
Из второго вычитаем первое:
0.2y=16
Y=80
X=120