Сульфат елемента має відносну молекулярну масу 400 і містить 48% Оксигену. Визначити елемент.


Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Ксюша.
M(О)= 400/100*48=192 - 12 атомів оксигену, що говорить про формулу E2(SO4)3, звідси 2*m(E)= 400-m(O)+3*m(s)=400-(192+96)=112
М(E)=112г/2моль=56г/моль 
Елемент - ферум