1. Запишіть формули Ta обчисліть відносну молекулярну масу: а) малахіту, якщо речовина складається

з 2-х атомів Купруму, 2-х атомів Гідрогену, 1 атому Карбону та 5-ти атомів Оксигену 6) Гідроген перексиду (перекис водню), який містить 2 атоми Гідрогену та 2 атоми Оксигену в) Запишіть формулу води, обчисліть їївідносну молекулярну масу та порівняйте її з відносною молекулярною масою гідроген пероксиду. Яка маса більше? Чому? 2. Скільки атомів Оксигену має таку саму масу, як 1 атом Купруму? Скільки молекул кисню можна утворити з такої кількості атомів Оксигену? Кто решит тот имба, гений, класс и тому я дам 45 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Ооржак Дошкут.

Ответ:

Объяснение:

1.а)

Mr(Сu₂H₂CO₅) = 64 * 2 + 1 * 2 + 12 + 16 * 5 = 222

б)

Mr(H₂O₂) = 1 * 2 + 16 * 2 = 34

в)

Mr(H₂O) = 1 * 2 + 16 = 18

Маса перекису гідрогену більше ніж маса води

2)  1 атом Купрума має масу - 64, а один атом Оксигену - 16

64 : 16 = 4 атоми Оксигену мають таку саму масу, як 1 атом Купруму

4 атоми Оксигену мають масу 64 , молекула кисню (О₂) має масу - 32, тому 64 : 32 = 2 молекули кисню можна утворити з такої кількості атомів Оксигену