Сума двох чисел дорівнює 200.Якщо перше число збільшити на 20%,а друге-на 40%,то їх сума

дорівнюватиме 256.Знайдіьть ці чила

Ответы на вопрос

Отвечает Перепичай Маша.
{x+y=200 ; 1.2x+1.4y=256
{x=200-y ; 1.2(200-y)+1.4y=256
240-1.2y+1.4y=256
0.2y=16
y=80; x=200-80=120
Ответ: 80 и 120