-x²-4x+21виконати за допомогою формули коренів квадратного рівняння​


Ответы на вопрос

Отвечает Теренюк Настя.

Ответ:

3,-7

Объяснение:

-х²-4х+21=0

х²+4х-21=0

D= 16-4×(-21)= 100

D= +-10

x1 =  \frac{ - 4 + 10}{2}  = 3

x2 =  \frac{ - 4 - 10}{2}  =  - 7