Знайдіть периметр і площу прямокутника ,діагональ якого дорівнює 25 см,а менша сторона - 20см


Ответы на вопрос

Отвечает Решанов Даниил.

Ответ:

P= 70см

S=300 см

Объяснение:

  1. Нехай прямокутник АВСД:

АД^2 = (25-20)(25+20)

АД=15 см

2. P= 2(АД+СД) = 70 см

3. S = АД×СД = 300 см