Чому дорівнює сума та добуток коренів даного квадратного рівняння х^2 + 5х - 10= 0


Ответы на вопрос

Отвечает Клобуков Вадим.

х^2+5х-10=0

а=1;в=5;с=-10

D=25-4•1•(-10)=25+40=65, D>0

x1;2= -5±√65/2

х1=60/2;х2=-70/2