ширина прямокутника вдвічі більше за довжину .Знайти ширину и довжину прямокутника , якщо периметр

прямокутника дорівнює 78 см . Задачу розв'язати за допомогою системи рівнянь з двома змінними. Помогите пожалуйста очень срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Внуков Олег.

Ответ:

нехай довжина х, ширина у, тоді

ширина  у = 2х (перше рівняння)

периметр  Р = 2(х+у) = 78 (друге рівняння)

Система

\left \{ {{y=2x} \atop {2(x+y)=78}} \right.

методом підстановки маємо:

Р = 2(х+2х) = 78

6х = 78

х = 13 - довжина

у = 2х = 26 - ширина

Объяснение:

на яке чудо тут дві змінні?

нехай довжина х, тоді ширина 2х

Р = 2(х+2х) = 78

6х = 78

х = 13 - довжина

2х = 26 - ширина