До виразу 7(4-a)-3(-3a+1)-25 підберіть тотожно рівний вираз а)2аб)-2ав)2а-2г)2а+2д)-16а​


Ответы на вопрос

Отвечает Мичурин Егор.

7(4-а)-3(-3а+1)-25= 28-7а+9а-3-25= 2а

Ответ: А