1.Розв'язати рівняння: 2.Спростити вираз:3.Обчислити значення виразу:​


Ответы на вопрос

Отвечает Гасиев Артём.

Объяснение:

(15y+24)(3y- 0,9)= 0

45y²+ 72y- 13,5y- 21,6= 0

45y²+ 58,5y- 21,6= 0 (:9)

5y² + 6,5y- 2,4

D= b²- 4ac= 42,25- 4*5*(-2,4)= 42,25+ 48= 90,25= 9,5²

-b + √D -6,5+ 9,5

y1= ------------ = --------------- = 3/10 = 0,3

2a. 2*5

-b- √D -6,5-9,5

y2= ------------- = ----------------- = -16/ 10= -1,6

2a 2*5