Обчислити значення похідної функції f(x)=x4+2x3+x-5 в точці x0=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Анна.

Ответ:

f`(x)=4x3+6x2+1

f`(-1)=4*(-1)^3+6*(-1)^2+1=-4+6+1=3

Объяснение: